NewBorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NewBorn

Sluzbeni forum NewBorn saveza
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KANDIDATURA i pozdrav

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
GOLI
Gost




KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 09:30

BOk ja sam Goli 5 naselja preko 2100 popa,+/+ kordinate,

p.s pozdrav avelox eto mozda cemo opet zajedno u pohode
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bich Bozji
Sephiroth


Broj postova : 454
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.05.2008

KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 13:47

...imas pozivnicu, zadnji si s nama zasad...ako ima jos ljudi koji zele prijec nek se jave sta prije da znam sta cu.....
[Vrh] Go down
Old Brid
Gost




KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Prijava za ulazak u savez   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 14:31

Poz.

Ja sam susjed od Golog, zajedno smo bili u c-reborn-u.

+/+ koordinate, preko 1000 pop, 3 sela.
[Vrh] Go down
Old Brid
Gost




KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: ??   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 14:34

Forum mi je malo gutnuo par slova u imenu ... Old Bridge ... neznam zašto.
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bich Bozji
Sephiroth


Broj postova : 454
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.05.2008

KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 17:39

....namjesteno je da gosti nemogu imat vise od 8 slova u imenu.... za tebe old bridge ima mjest u akademiji koja ce bit osnovana danas/sutra ako zelis... pozdrav
[Vrh] Go down
zbond
Gost




KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimesri 11 lip 2008, 22:04

evo i mene... člana cicija... pa ako se ukaže koje mjesto, kandidiram se za njega...

poz.zbond
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bich Bozji
Sephiroth


Broj postova : 454
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.05.2008

KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimesri 11 lip 2008, 22:27

...bit ce bit ce....sutra preksutra Very Happy
[Vrh] Go down
Batu
Mala Machkica
Batu


Broj postova : 114
Age : 35
Location : Split
Registration date : 19.05.2008

KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimesri 11 lip 2008, 22:31

zbond je napisao/la:
evo i mene... člana cicija... pa ako se ukaže koje mjesto, kandidiram se za njega...

poz.zbond

Weeee, dodjoh! cheers
[Vrh] Go down
bokrk
Gost




KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimesub 14 lip 2008, 04:33

Evo i ja bih se prijavio za savez ako moze. Bio sam u ciciju ali sam dosao na sam kraj na raspad.
Trenutno nemam onaj uvjet od 4 naselja ali se nadam danas sutra podici i cetvrto naselje.
Zbond mozda moze dati neko misljenje o meni jer ima uvid u cijelu situaciju.
Travian igram negdje oko najvise dva mjeseca i trudim se postici sto vise, a dosadasnji ucinak se moze provjeriti na s2 pod nickom "bokrk"

pozz
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bich Bozji
Sephiroth


Broj postova : 454
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.05.2008

KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimesub 14 lip 2008, 13:03

prijavi se u akademiju
[Vrh] Go down
Gost
Gost




KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimened 15 lip 2008, 00:43

ja sam tek kad su me izbacili iz saveza skužio kako mi je važan nisu prošla 2 dana već mi je sva vojska ubijena i oaza uzeta sad kad ste me izbacili sam skroz propao
[Vrh] Go down
RokY

RokY


Broj postova : 160
Age : 41
Registration date : 20.05.2008

KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimened 15 lip 2008, 01:18

Marijan M. je napisao/la:
ja sam tek kad su me izbacili iz saveza skužio kako mi je važan nisu prošla 2 dana već mi je sva vojska ubijena i oaza uzeta sad kad ste me izbacili sam skroz propao


SMRC - SMRC !!!

geek


ne brini se !! odi na s3 ,,ovdje previse kasnis,,a tamo recimo da sada krenes kako super igras i kako si aktivan garantiram da ces ih sustici u super kratkom roku! Ne znam tko je te izbacio ,,i zasto je to netko ucinio,,al stvarno ,,takvu okrutnost jos nisam vidjeo !!




Basketball
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bich Bozji
Sephiroth


Broj postova : 454
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.05.2008

KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimened 15 lip 2008, 01:30

....a moga si i prihvatit pozivnicu za akademiju, al dobro Very Happy
[Vrh] Go down
spok
Gost




KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: zamolba za ulazak u savez   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 22:10

Ja sam spok. Nekadasnji clan nborn_ac. Trenutno imam 915 populaciju i dva naselja te dvije oaze. Uskoro dolazi i trece naselje.
Ubrzo cu dostici populaciju vecu od 1000.
Moje aktivnosti i moju reputaciju kao igraca poznaju Dungeon_Master, Jelena, S.B. , schwabarian..... i svi ostali clanovi bmv udruge.
Molim ali doista molim i vapim za vasom pozivnicom za uclanjenje u savez NewBorna.
Jednostavno morate me primiti. KANDIDATURA i pozdrav 423577 KANDIDATURA i pozdrav 247498 KANDIDATURA i pozdrav 247498 KANDIDATURA i pozdrav 247498 KANDIDATURA i pozdrav 247498 KANDIDATURA i pozdrav 247498
[Vrh] Go down
Sponsored content





KANDIDATURA i pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: KANDIDATURA i pozdrav   KANDIDATURA i pozdrav Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KANDIDATURA i pozdrav
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NewBorn :: Vanjski forum :: Vanjski forum-
Forum(o)Bir: