NewBorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NewBorn

Sluzbeni forum NewBorn saveza
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Goli spam

Go down 
+5
BAND!T
igster
Batu
Sephiroth
RokY
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
zdepast

zdepast


Broj postova : 100
Registration date : 19.05.2008

Goli spam - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Goli spam   Goli spam - Page 2 Icon_minitimepet 18 srp 2008, 14:36

he,he goli kako volim citati tvoje postove...

goli, gore : travian neigram na s2 vise

goli, 2 posta ispod : branimo se ne brini

lol!
[Vrh] Go down
byserabya

byserabya


Broj postova : 62
Age : 47
Location : vz
Registration date : 20.05.2008

Goli spam - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Goli spam   Goli spam - Page 2 Icon_minitimepet 18 srp 2008, 15:24

Ajde Goli ili obućeni kako si već,prestani zagađivat ovaj forum i pusti ljude da igraju i druže se,ti ako misliš i dalje provocirat rađe ugasi svoj jadni acc i odje..,može???Mislim da sam dosta jasan ako nisam samo se javi. king
[Vrh] Go down
igster

igster


Broj postova : 124
Location : Bjelovar
Registration date : 02.07.2008

Goli spam - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Goli spam   Goli spam - Page 2 Icon_minitimepet 18 srp 2008, 15:31

Goli pati od poremećaja višestrukih osobnosti. Posljedica igranja sa više accounta i predstavljanja svaki put kao neko drugi...
[Vrh] Go down
bmv_snjoper

bmv_snjoper


Broj postova : 146
Age : 48
Registration date : 19.05.2008

Goli spam - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Goli spam   Goli spam - Page 2 Icon_minitimepet 18 srp 2008, 15:41

Nema tu nikakve Viskovacke urote , da je sve normalno kao sto nije bilo bi nam drago da je netko iz Djakova sa nama u savezu . Ako nista mogao bi sa traviancima popiti ponekad pice u RL i zahebavati se .

Necu uopce raspravljati tko vodi Zbond niti me zanima uopce, ono sto znam a to je da je taj acc dok je bio u savezu slao pojacanja za obranu gologa i to mi je osobno flekica rekla.
Ok vase potpomaganje postivam ali podmetati vlastitom savezu nitko ovdje nece pa da su neznam kakvi razlozi.
Da je napravljena hajka vec nakon 48 sati bi Zbond bio obrisan , stoga acc nije vise u savezu i slobodna volja pojedinaca je sto ce sada raditi sa njim (njom) ili sto vec.

Ali ono sto sigurno znam je da je Goli na tom acc 100% bilo djelomicno bilo stalno , evo recimo vidim te online na msn jer si vjerojatno zaboravio me blokati, flekicu imam na skypu .
Sinoc si se pojavio online a flekica ne , igrom slucaja poznajem nekoga u tom tvom savezu trenutnome i upitam ajde molim te pogledaj dali je Zbond akivan sada ,nisam spijunirao i trazio nikakve podatke nego samo jednu informaciju a to je dali je Zbond plav.

I upravo kako sam i mislio dok si ti bio online a flekica offline i acc Zbond je bio online pa sam zakljuci iz toga.

Multihunteri neka rade svoj posao slobodno jer iskreno vec mi je puna kapa sapunica na s2 tko sto vodi i gdje. Jedino mi nije jasna jedna stvar a to je kako netko ima zivaca i vremena voditi neke duplice jer ova igra uzima sve vise i vise vremena.
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bich Bozji
Sephiroth


Broj postova : 454
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.05.2008

Goli spam - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Goli spam   Goli spam - Page 2 Icon_minitimepet 18 srp 2008, 16:15

....tako je....a sad.... LOCK
[Vrh] Go down
Sponsored content





Goli spam - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Goli spam   Goli spam - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Goli spam
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
NewBorn :: Vanjski forum :: Vanjski forum-
Forum(o)Bir: